bmr logotyp new150         baner2021
 
       

szybkikontakt1

       
LAUREACI O RANKINGU

W 2021 roku nadal polskie budownictwo zmaga się z wieloma ograniczeniami związanymi z reżimem sanitarnym. Mimo to trzeba działać i współpracować z wykonawcami a organizacje branżowe mają tego świadomość. Jak w obecnej sytuacji swoje zamierzenia realizuje Polska Izba Budownictwa?


O wypowiedź poprosiliśmy Pana Jacka Gromniaka - Dyrektora Polskiej Izby Budownictwa - najstarszej w Polsce organizacji samorządu gospodarczego działającej w branży budowlanej od 1990 r., która jest patronem Rankingu Budowlana Marka Roku 2021.

 

grafika post pib1

 

"Polska Izba Budownictwa stara się dostosować do utrudnień spowodowanych pandemią COVID 19 i kontynuować działalność statutową w zmieniających się warunkach. Kontynuujemy współpracę ze wszystkimi partnerami społecznymi i administracją publiczną, biorąc aktywny udział w konsultacjach wszelkiego rodzaju inicjatyw branżowych i legislacyjnych. Staramy się, zwłaszcza na polu edukacji zawodowej, podejmować inicjatywy zmierzające do złagodzenia skutków pandemii, np. wspierając procesy powstawania podręczników i innych materiałów edukacyjnych w wersji elektronicznej. Współpracujemy na tym polu m.in. z Radą Sektorową ds. Edukacji w Budownictwie oraz innymi związkami branżowymi. Staramy się czynnie włączyć w proces dekarbonizacji polskiego budownictwa, jesteśmy w trakcie przygotowania podręcznika technologii energooszczędnych w budownictwie. W roku 2021 będziemy kontynuować nasze działania w formie i w zakresie wyznaczonych przez pandemię oraz wziąć udział w odbudowie branży po jej ustaniu."
 
Jacek Gromniak, Dyrektor Polskiej Izby Budownictwa

Aktualności

Badanie BMR 2021 zakończone!

2 576 firm wykonawczych z całej Polski wzięło udział w badaniu Budowlana Marka Roku 2021, które właśnie zakończyliśmy.

Więcej…

Marka Soudal i jej recepta na sukces

Marka Soudal od wielu lat cieszy się najwyższym uznaniem wśród fachowców stosujących w codziennej pracy produkty chemii budowlanej. Jaka jest recepta marki na sukces? O wypowiedź poprosiliśmy Pana Andrzeja Kaczora - Dyrektora Zarządzającego firmy Soudal Sp. z o.o.

Więcej…

LAHTI PRO - przepis na sukces

Co jest najważniejsze w kreowaniu strategii produktu dla marki LAHTI PRO?
 
Więcej…

Dlaczego warto?

Nasz Ranking jest jedyną obiektywną klasyfikacją szerokiej gamy materiałów budowlanych w Polsce!

Więcej…

Jak DAFA - Patron branżowy Rankingu, działa w czasie pandemii?

Niepewność co do rozwoju sytuacji epidemiologicznej nadal nie opuszcza polskiej gospodarki. Na latach 2020-2021 piętno odcisnęła pandemia, działalność w budownictwie podlega ciągłym ograniczeniom.
Mimo tego trzeba działać i współpracować z wykonawcami a organizacje branżowe mają tego świadomość. Więcej…

Budowlana Marka Roku - czym jest Ranking

Gala Budowlana Marka Roku 2019

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok