bmr logotyp new150         baner2022
 
       

szybkikontakt1

       
LAUREACI O RANKINGU
Kim jest nasz Laureat?
 
Szczepan Buryło to Prezes Zarządu firmy GALECO Sp. z o.o.
Z branżą budowlaną związany od 30 lat. Firmę Galeco - Systemy Rynnowe prowadzi z sukcesem 24 lata. Z wykształcenia geodeta, absolwent Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Edukację biznesową zdobył na licznych szkoleniach z zakresu zarządzania.
 
W swojej pracy stawia na etykę, innowacyjność, tworzenie dobrych relacji z pracownikami i klientami, a także nieustanny rozwój organizacji.
Aktywnie bierze udział w procesie tworzenia nowych produktów i jest inicjatorem wielu rewolucyjnych rozwiązań technicznych w systemach rynnowych, takich jak system rynnowy Galeco BEZOKAPOWY, bezuszczelkowy system łączenia rynien czy opatentowany profil rynny zapobiegający przelewaniu wody przy intensywnych opadach.
Nagroda PROMOTOR XXI WIEKU 2021 została przyznana p. Szczepanowi za osiągnięcia w połączeniu strategii produktu i marketingu, oraz wyniki, które dzięki temu uzyskała firma Galeco. Składowymi elementami oceny była analiza wzrostu pozycji marki na podstawie 10-letniej perspektywy czasowej wyników badań przeprowadzonych na potrzeby Rankingu Budowlana Marka Roku, wzrost świadomości cech produktów wśród fachowców oraz kształtowanie trendów na rynku.
 
Jaki jest sposób na sukces Pana Szczepana Buryły?
 
Szczepan Burylo miniatura
 
GRATULUJEMY!

Aktualności

AGATA MODRZEJEWSKA - MARKETER XXI WIEKU 2021

Zapraszamy do poznania bliżej autorki sukcesu marki MAPEI. Więcej…

SZCZEPAN BURYŁO - PROMOTOR XXI WIEKU 2021!

Kim jest nasz Laureat? Więcej…

MARCIN STRZELEC - PROMOTOR XXI WIEKU 2021

Poznajmy bliżej syllwetkę Laureata. Więcej…

Nagrody indywidualne MARKETER i PROMOTOR XXI WIEKU przyznane!

Na podstawie badania Budowlana Marka Roku zostały uhonorowane osoby, które wywierają znaczący wpływ na kształt polskiego sektora materiałów budowlanych.

Więcej…

Wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2021

10 czerwca ogłosiliśmy wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2021, który został stworzony na podstawie badania wśród 2 576 firm wykonawczych z całej Polski.

Więcej…

Budowlana Marka Roku - czym jest Ranking

Gala Budowlana Marka Roku 2019

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok