bmr logotyp new150         baner2022
 
       

szybkikontakt1

       
LAUREACI O RANKINGU
Zapraszamy do poznania bliżej autorki sukcesu marki MAPEI.
 
Agata Modrzejewska to Dyrektor Marketingu MAPEI Polska Sp. z o.o.
Z wykształcenia ekonomistka. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu i studiów podyplomowych (DESS) w obszarze technik bankowych i finansowych na Uniwersytecie Panthéon-Assas Paris II. Zawodowo od ponad 20 lat specjalizuje się w marketingu B2B. Pierwsze szlify zdobywała w bankowości i branży szkoleniowej, by docelowo związać się z sektorem budowlanym. W marketingu ceni różnorodność i niemożność spoczywania na laurach. Szczególną uwagę zwraca na treść i formę komunikacji oraz efektywność podejmowanych działań. Prywatnie wielbicielka muzyki klasycznej, głównie fortepianowej.
Nagroda MARKETER XXI WIEKU dotyczy osiągnięć w działaniach związanych ze strategią marketingową marki i jej promocją wśród wykonawców. Podstawą do wyłonienia Laureatów są badania realizowane w ramach Rankingu Budowlana Marka Roku.
 
Nagradzając p. Agatę Modrzejewską wzięliśmy pod uwagę częstotliwość pojawiania się marki MAPEI we wskazaniach fachowców w wielu kategoriach na przestrzeni ostatnich 10 lat oraz wzrost pozycji rynkowej dzięki działaniom p. Agaty związanymi z marketingiem. Ponadto zauważyliśmy wzrost świadomości cech produktów marki MAPEI wśród fachowców oraz wpływ marki na kształtowanie trendów na rynku.
GRATULUJEMY!
 
Poznajmy jej sposób na sukces.
 

Aktualności

AGATA MODRZEJEWSKA - MARKETER XXI WIEKU 2021

Zapraszamy do poznania bliżej autorki sukcesu marki MAPEI. Więcej…

SZCZEPAN BURYŁO - PROMOTOR XXI WIEKU 2021!

Kim jest nasz Laureat? Więcej…

MARCIN STRZELEC - PROMOTOR XXI WIEKU 2021

Poznajmy bliżej syllwetkę Laureata. Więcej…

Nagrody indywidualne MARKETER i PROMOTOR XXI WIEKU przyznane!

Na podstawie badania Budowlana Marka Roku zostały uhonorowane osoby, które wywierają znaczący wpływ na kształt polskiego sektora materiałów budowlanych.

Więcej…

Wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2021

10 czerwca ogłosiliśmy wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2021, który został stworzony na podstawie badania wśród 2 576 firm wykonawczych z całej Polski.

Więcej…

Budowlana Marka Roku - czym jest Ranking

Gala Budowlana Marka Roku 2019

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok