Organizatorem Rankingu i Gali Wręczenia Nagród Budowlana Marka Roku jest ASM - polska firma działająca od 1996 r. w kraju i w Europie. ASM posiada status centrum badawczo-rozwojowego.


ASM LOGO 2021 transparent blue

 

asmresearch.pl

W ciągu ponad dwudziestu pięciu lat aktywności rozwinęliśmy szeroką ofertę badań marketingowych, służących  zarówno firmom jak również instytucjom otoczenia biznesu. Realizujemy również badania ekonomiczne i społeczne  dla  instytucji publicznych.

Instytut badawczy ASM jest nie tylko ekspertem na rynku badań sektora budowlanego, ale również na polu organizacji wydarzeń branżowych.

image asm

Gala Wręczenia Nagród Budowlana Marka Roku to, obok corocznej Konferencji Monitoring Rynku Budowlanego, jedno z głownych wydarzeń polskiego sektora budowlanego.

Integracja środowiska, działania na rzecz rozwoju polskiego budownictwa to tradycja tworzona przez Instytut ASM juz od ponad 25 lat.


Potrafimy łączyć myśl naukową z szybkością i elastycznością biznesowego działania. Jako jedna z niewielu firm badawczych w Polsce posiadamy status Centrum Badawczo-Rozwojowego co kwalifikuje nas jako jednostkę naukową. Od początku naszej działalności opracowaliśmy lub wdrożyliśmy 45 innowacji projektowych, w tym również w ramach programów badawczych Komisji Europejskiej. Za działalność naukową na polu międzynarodowym zostaliśmy uhonorowani licznymi nagrodami.

Posiadamy również doświadczenie w opracowywaniu modeli biznesowych. Daje to nam szansę na świadczenie komplementarnych usług  uwzględniających nie tylko badania i analizy, ale także plan wdrożenia nowej usługi lub produktu na innych rynkach.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej działalności oraz do kontaktu – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Dowiedz się o nas więcej z folderu informacyjnego


broszura ogolna 1 212x300