bmr logotyp new150         baner2022
 
       

szybkikontakt1

       

Gala Wręczenia Nagród stanowi zwieńczenie projektu Budowlana Marka Roku.

 

Z żalem informujemy, że z uwagi na dynamiczną sytuację epidemiologiczną i w trosce o Państwa bezpieczeństwo jesteśmy zmuszeni odwołać tegoroczną Galę Wręczenia Nagród Budowlana Marka Roku, która była zaplanowana na 1 października.

Ogłoszenie wyników Rankingu odbędzie się 1 października o godz. 11:00 w formie online, w kanałach społecznościowych ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku.

 


 

W trakcie uroczystej Gali wręczane są nagrody dla wyróżnionych marek. Zdobywcy głównych nagród otrzymują tytuły Złotej, Srebrnej i Brązowej Budowlanej Marki Roku oraz statuetki i dyplomy, które poświadczają osiągnięty przez wyróżnioną firmę sukces rynkowy.

 dsc0489


Z roku na rok dokładamy wszelkich starań, aby moment odbioru nagrody był jak najbardziej uroczysty. Dlatego wciąż zmieniamy charakter tego wydarzenia, dążąc do tego, aby stało się ono bardziej doniosłym i wytwornym.

Uczestnikami spotkania są przedstawiciele firm branży budowlanej, laureaci Rankingu, dziennikarze oraz wszyscy zainteresowani aktualną pozycją firm branży budowlanej na rynku.

 

00051
Pierwsza Gala odbyła się w roku 2001 i od tamtej pory każda, kolejna edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i frekwencją zaproszonych gości.
Serdecznie dziękujemy Państwu za zainteresowanie tym wydarzeniem oraz uznanie dla opracowywanego przez ASM Rankingu.

Jedynym organizatorem tego wydarzenia jest firma ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok